Perfektní styling pro vaše obočí (a nejen pro něj)

3 položek celkem
BeautyLash BrowLiftKit
Novinka Výrazné obočí
549 Kč

NOVÝ Brow Lift Kit pro laminaci obočí dlouhodobě zafixuje vyčesané obočí do požadovaného tvaru. Upravené obočí bude plné, husté a výrazné.

15
brow wax strips woman white 600x600
249 Kč

Perfektně vytvarovaný oblouk obočí (⅔ směřují nahoru a ⅓ dolů) snadno a rychle. Vhodné pro všechna obočí. Všechny nežádoucí chloupky – světlé i tmavé – jsou odstraněny....

51
lip wax strip 600x600
249 Kč

Depilační pásky andmetics dokonale kopírují tvar rtu – na rozdíl od konvenčních čtvercových pásek. Zaručují precizní a přesné odstranění chloupků bez zbytečného podráždění...

52

 logo-schwarz


Chcete vytvarovat vaše obočí do perfektního oblouku jediným trhnutím? Chcete se zbavit chloupků, které se objevují mimo linii vašeho obočí, na horním rtu, nad kořenem nosu, nebo v uších?

Speciálně vyvinuté depilační pásky andmetics je na všech těchto místech odstraní rychle a jednoduše, jelikož jsou vytvarovány přesně podle místa použití. Jediné co ucítíte je mírné škubnutí a nežádoucí chloupky budou odstraněny i s kořínkem. Ve srovnání s jejich vytrháváním pinzetou je to nejen výrazně rychlejší, ale i mnohem pohodlnější.

Stylovou depilační vyrábí specialista na styling obočí - rakouská společnost Andmetics Andrea Lehner Cosmetics, která využívá mnohaletých zkušeností expertky na krásu Andrey Lehner.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.