Jaký je rozdíl mezi barvami RefectoCil a barvami BeautyLash?

Obě značky, RefectoCil i BeautyLash  jsou vyráběné rakouskou společností GW Cosmetics, která je světovou jedničkou v barvení řas a obočí.

Barvy RefectoCil

Značka RefectoCil je určená pro profesionální užití v kosmetických a kadeřnických salonech. Jedná se o barvy založené na oxidantech, díky kterým při barvení dosáhnete výrazných odstínů. Oxidační barvy ale není z bezpečnostních důvodů povolené používat k barvení řas doma. Barvy RefectoCil je možné i vzájemně míchat. Jednotlivé barvy, oxidant a další pomůcky nezbytné pro barvení se kupují zvlášť, protože se předpokládá, že se v salonu spotřebovávají různě rychle a kosmetička (resp. kadeřnice) tak dokupuje vždy jen to, co aktuálně potřebuje.

Barvy BeautyLash

Barvami Beautylash reagovala společnost GW Cosmetics na prudce rostoucí zájem o domácí barvení řas a obočí. Barvy jsou proto přizpůsobené tak, aby jejich využití bylo co nejjednodušší, nejbezpečnější a zvládl ho doma každý. Na rozdíl od barev RefectoCil obsahuje již každá barvicí sada vše, co je k barvení řas a obočí potřeba. Není tedy nutné nic dokupovat. Barvy se vzájemně nemíchají, v nabídce jsou již hotové odstíny. Pro barvení řas jsou k dispozici neoxidační barvy, které jsou bezpečné pro domácí použití. Pro barvení obočí je možné využít jak výraznějších barev s oxidanty, tak i neoxidační barvy, které jsou šetrnější a současně dodávají obočí plnější vzhled. Více o tom, jakou barvu si vybrat se dočtete v našem článku Jakou barvu na obočí si vybrat?

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení