Jaký je rozdíl mezi barvami RefectoCil a barvami BeautyLash?

Obě značky, RefectoCil i BeautyLash  jsou vyráběné rakouskou společností GW Cosmetics, která je světovou jedničkou v barvení řas a obočí.

Barvy RefectoCil

Značka RefectoCil je určená pro profesionální užití v kosmetických a kadeřnických salonech. Jedná se o barvy založené na oxidantech, díky kterým při barvení dosáhnete výrazných odstínů. Oxidační barvy ale není z bezpečnostních důvodů povolené používat k barvení řas doma. Barvy RefectoCil je možné i vzájemně míchat. Jednotlivé barvy, oxidant a další pomůcky nezbytné pro barvení se kupují zvlášť, protože se předpokládá, že se v salonu spotřebovávají různě rychle a kosmetička (resp. kadeřnice) tak dokupuje vždy jen to, co aktuálně potřebuje.

Barvy BeautyLash

Barvami Beautylash reagovala společnost GW Cosmetics na prudce rostoucí zájem o domácí barvení řas a obočí. Barvy jsou proto přizpůsobené tak, aby jejich využití bylo co nejjednodušší, nejbezpečnější a zvládl ho doma každý. Na rozdíl od barev RefectoCil obsahuje již každá barvicí sada vše, co je k barvení řas a obočí potřeba. Není tedy nutné nic dokupovat. Barvy se vzájemně nemíchají, v nabídce jsou již hotové odstíny. Pro barvení řas jsou k dispozici neoxidační barvy, které jsou bezpečné pro domácí použití. Pro barvení obočí je možné využít jak výraznějších barev s oxidanty, tak i neoxidační barvy, které jsou šetrnější a současně dodávají obočí plnější vzhled. Více o tom, jakou barvu si vybrat se dočtete v našem článku Jakou barvu na obočí si vybrat?

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.