Jak správně pečovat o řasy a obočí


JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O ŘASY

Snad každá žena touží po krásných a hustých řasách. Zdravé řasy nejsou jen o vzhledu, ale fungují i jako užitečný pomocník v ochraně oka proti nečistotám. Denně dáváme našemu oku pořádně zabrat a řasy poté slábnou, ztrácejí na pružnosti a vypadávají. My pro vás dali dohromady seznam několika věcí, které vám zaručeně pomohou udržovat vaše řasy v kondici.

ODLIČOVÁNÍ

Základní věc, kterou bohužel docela velké množství žen zanedbává, je pravidelné a důkladné odličování. Po bujarém večírku a příchodu v ranních hodinách domů je sice stoprocentně vaším jediným cílem postel a spánek, ale věřte, že investice do pár minut strávených v koupelně odlíčením se vám vyplatí.

VÝŽIVA

Pokud si denně líčíte řasy řasenkou, zkuste spíše sáhnout po té s výživou. Dříve byly na trhu k dostání pouze průhledné gely, dnes máte možnost pořídit si i barevnou vyživující řasenku. Chcete-li růst řas opravdu nakopnout, skvělým pomocníkem je RefectoCil Booster na řasy a obočí, který velmi účinně a zcela přirozeně aktivuje růst řas díky unikátnímu složení s výtažkem z mořského korálu Trsovníku lékařského.

stepbystep_beautylash_growthserum_0522_72rgb

 

JSME TO, CO JÍME

Výživa není jen o podpoře zvenku. Vaše tělo si zaslouží i péči zevnitř. Řasám pomůže k růstu vitamin E, B-komplex, B12, které můžete užívat ve formě kapsliček ihned. Jsou k dostání v každé lékárně. Společně s tím se na vzhledu vašich řas určitě projeví zdravý životní styl.

DEJTE SI POHOV

Jste-li zvyklá se dennodenně líčit, dejte si alespoň doma nebo v době volna od šminek pohov. Platí to samozřejmě jak pro řasy, tak celkově pro vzhled vaší pleti. Prostě si dejte klídek, hoďte nohy nahoru a produkty krásy nechte v koutě.

TIP:  Pokud vás líčení nebaví, zkuste sáhnout po šetrných barvách na řasy od BeautyLash. Existují ve třech barevných odstínech, jejich aplikace vám zabere několik málo minut a na několik týdnů máte od líčení pokoj.

woman-bed-female-attractives_small

 

KVALITNÍ KOSMETIKA

Většina z nás je ráda krásná a vypadá k světu. Když už tedy saháte po make-upu a kosmetice, volte kvalitní. Nikdo neříká, že kvalita musí jít ruku v ruce s cenou. Je dobré se informovat o obsahu, vyzkoušet si produkt sama na sobě. No a po té staré řasence, co na dva roky zapadla v šuplíku a je poslední záchranou, prostě nesahejte! :)

 

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O OBOČÍ

Správně upravené obočí zvýrazňuje nejen vaše oči, ale i obličej, který celkově zarámuje. Úzkému obočí už dávno odzvonilo. Nejlepší volbou je přirozený vzhled, který si ale zaslouží pár úprav k dosáhnutí dokonalosti. Jak o obočí správně pečovat?

TVAR A DÉLKA

Vyhněte se neustálému vytrhávání chloupků ze všech stran. Taková péče bude spíše jen na škodu. Při častém vytrhávání pinzetou přestane obočí dorůstat a vám dojde, že musíte řešit spíše opačný problém, a to jeho růst. Vytrhávejte chloupky pouze zespoda pro přirozeně vypadající vzhled. Začátek obočí by měl být maximálně jeden centimetr od úrovně vašeho vnitřního koutku oka. Nejhustší by mělo být na samém začátku a postupně se směrem ke spánku zužovat.

TIP: Pro méně bolestivou proceduru vytrhávání přiložte na obočí teplý obklad nebo si celý obličej omyjte horkou vodou. Póry povolí a práce půjde lépe od ruky. 

smartphone-face-woman-eyes-122428


BARVA

Barva obočí nejčastěji ladí s barvou vašich vlasů. Nejste-li s barvou svého obočí spokojená, můžete si ji několika způsoby změnit či zvýraznit. Existuje možnost si nechat obočí permanentně nabarvit, použít make-up, konkrétně tedy tužku či různé gely na obočí, které slouží především k dotažení samotného tvaru, ale barvy taktéž, nebo máte možnost si obočí obarvit krátkodobě a šetrně.

TIP: Pro šetrné barvení jsou tu veganské barvy BeautyLash v několik barevných odstínech.

PÉČE

V péči o vaše obočí platí to samé jako kupříkladu u růstu řas, nehtů či vlasů, pečujte o své tělo zevnitř i zvenku. Dopřávejte si dostatečné množství vitaminů, žijte zdravě a chcete-li růst obočí trochu nakopnout, sáhněte po pomocnících, kterými jsou např. vitamin E, B-komplex, B12 nebo vitamin E, D-panthenol a glycerin – ti brání vysychání a lámavosti řas i obočí a jsou obsaženi kupříkladu v BeautyLash Kondicionéru na řasy a obočí.


Další tipy na kosmetické a módní trendy můžete najít na našem blogu Pohodářky.cz.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.