Růstová séra na řasy a obočí

2 položek celkem
RCil Lash & Brow Booster 72dpi
ZDARMAZDARMA
1 445 Kč

NOVĚ na řasy i obočí. VĚTŠÍ balení 6 ml.Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). Řasy delší až o...

26
BeautyLash Serum
Vegan
497 Kč

Sérum na řasy s účinnými přírodními složkami pro výrazně delší a hustší řasy. Složení bohaté na rostlinné extrakty je certifikované jako veganské. Neobsahuje...

22

RC Booster_final


Toužíte po krásných, dlouhých a hustých řasách? Chcete mít výrazné široké obočí?

Nabízíme vám růstová séra na řasy a obočí, jejichž účinnost byla ověřena klinickými studiemi akreditovaného německého institutu Dermatest.

RefectoCil Lash&Brow Booster byl díky své vysoké účinnosti původně nabízen pouze prostřednictvím kosmetických salonů, a i dnes stále patří mezi nejprodávanější růstová séra v těchto salonech. Na rozdíl od jiných přípravků na růst řas obsahuje unikátní přírodní látku získanou z karibského korálu Plexaura Homomalla (Trsovník lékařský). Růst řas a obočí je tak aktivován zcela na přírodní bázi! 

Druhým přípravkem, který nabízíme je BeautyLash Růstové sérum na řasy. Patří mezi séra střední cenové kategorie, která obsahují složky stimulující produkci keratinu ve vlasovém folikulu, což přináší delší a silnější řasy. 

Oba přípravky jsou vyráběné v Evropě, a to rakouskou rodinou firmou GW Cosmetics. Ta je již řadu let světovou jedničkou v oblasti barvení řas a obočí.

A Jak vybrat správné sérum na řasy?

Přípravky na růst řas můžeme rozdělit do tří základních skupin:

První skupinu představují séra na řasy s nízkou cenou, která zpravidla vyživují řasy, ale neobsahují žádné látky stimulující růst. Jedná se spíše o kondicionéry a styling gely než o skutečná růstová séra. V této kategorii vám nabízíme velmi kvalitní BeautyLash Styling gel 3v1.

Druhým typem jsou séra se střední cenou, která obsahují složky stimulující produkci keratinu ve vlasovém folikulu, což přináší delší a silnější řasy. Do této skupiny patří i naše BeautyLash Růstové sérum na řasy s účinnými rostlinnými extrakty.

Třetí skupinou jsou růstová séra, která aktivně prodlužují tzv. růstovou fázi řas, tedy dobu po kterou řasy opravdu rostou (ta běžně trvá 30-45 dnů). Tato séra se cenově pohybují v prémiovém segmentu a patří mezi ně i náš RefectoCil Booster. Mnohá z těchto sér ale obsahují syntetický prostaglandin, který sice pomáhá růstu, ale může mít závažné nežádoucí účinky.  Na rozdíl od nich, RefectoCil Booster má jako účinnou složku unikátní přírodní látku získanou z karibského korálu Plexaura Homomalla (Trsovník lékařský). Růst řas je tak aktivován zcela na přírodní bázi!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.