BeautyLash Eyelash Booster - sérum na řasy

Oblíbený booster na řasy nyní nabízíme pod značkou RefectoCil jako RefectoCil Booster - sérum na řasy a obočí (2v1). Vysoce účinné složení zůstává. :)

Velmi účinné sérum, díky kterému budou Vaše řasy delší až o 56 %. Základem séra je bioaktivní látka z korálu Trsovníku lékařského, která zcela přirozeně aktivuje růst řas.
Na rozdíl od některých konkurenčních sér neobsahuje syntetický prostaglandin, který může mít závažné nežádoucí účinky.

Účinnost přípravku byla potvrzena klinickou studií v certifikovaném německém zkušebním institutu.


  • Vyprodáno
1 890 Kč
Kategorie: Růstová séra na řasy a obočí
Položka byla vyprodána...
 

Toužíte pro krásných, dlouhých a hustých řasách?

BeautyLash Eyelash Booster zcela přirozeně aktivuje růst řas.

•  Až o 56 % delší řasy
•  Posiluje řasy a zvyšuje jejich objem
•  
Vaše řasy budou nejen delší, ale i pružnější a zdravější

•  Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského)
•  Klinicky ověřená účinnost a bezpečnost
•  Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy

Efekt používání BeautyLash Boosteru je viditelný již po šesti týdnech, po deseti týdnech budou Vaše řasy výrazně delší, hustší a silnější. Účinek Boosteru byl potvrzen klinickou studií německého zkušebního institutu: 90 % zúčastněných mělo řasy delší až o 56 % (4,2 mm) po deseti týdnech.

 

Wimpern-lang


Tajemství spočívá v karibském korálu Plexaura homomalla

Oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou skrývá fascinující a velice složitý podvodní život čítající stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci po celém světě po celá desetiletí zaměřují svoji pozornost na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z jejich objevů již byly úspěšně využity v lékařství a kosmetice. Prostředek Eyelash Growth Booster od BeautyLash je založen na těchto poznatcích. Je klinicky prokázáno, že olej obsažený v korálu Trsovníku lékařském (Plexaura homomalla) přirozeně aktivuje růst očních řas.

Jak funguje BeautyLash Booster?

Oční řasy se neustále obnovují, přičemž prochází třemi růstovými fázemi. V první, anagenní, fázi (fázi růstu) je aktivován kořínek řasy a je zahájen růst nového vlasu (řasy). Produkce vlasových buněk končí v katagenní (přechodné) fázi. V poslední, telogenní, fázi se starý vlas (řasa) uvolňuje a vypadává. Jednotlivé fáze trvají několik týdnů.

Vývojový cyklus může být pozitivně ovlivněna aktivními látkami. A právě v tomto bodě BeautyLash Booster vstupuje do hry se svojí účinnou látkou přirozeně se vyskytující v karibském korálu Plexaura Homomalla (Trsovník lékařský). Olej z tohoto korálu (Black Sea Rod Oil) stimuluje kořínky řas a je vědecky prokázáno, že aktivně podporuje růst řas. Rovněž významně prodlužuje anagenní (růstovou) fázi a snižuje počet řas ve fázi katagenní (fáze zastavení růstu) a telogenní (klidová fáze před vypadnutím řasy).

Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

Během vývoje přípravku Eyelash Growth Booster značky BeautyLash byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na růst řas zůstal zachován.

Mezi vybrané přidané látky patří kyselina hyaluronová, biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy v každé fázi růstu.

„Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst vlasu, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje.

D-panthenol je důležitá součást samotného vlasu a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává řasám krásný lesk.

Kyselina hyaluronová se vstřebává pokožkou a intenzivně zvlhčuje tkáň a vlasové kořínky, čímž zabraňuje jejich vysušení.

 

Eyelash Growth Booster značky BeautyLash můžete také použít na řídké obočí.

Aplikace: 

  • Booster nanášejte podél kořínků řas, na horní i spodní víčko, stejně jako oční linku. Stačí jeden tah štětečkem. Aplikujte vždy večer, po mytí obličeje. Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.
  • Účinnost Boosteru je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, účinnost se snižuje. Přejete-li si mít dlouhé řasy trvale, je vhodné v používání přípravku pokračovat. Výsledky se u různých osob mohou lišit v závislosti na metabolismu. V důsledku toho může být pro dosažení žádoucího účinku nezbytné častější použití nebo vyšší dávkování.

Obsah: 4 ml - lahvička obsahuje dostatek boosteru pro každodenní používání po dobu 4 až 5 měsíců.

Ingredients:
Aqua, Sodium Hyaluronate, Phenethyl Caffeate, Black Sea Rod Oil, Panthenol, Biotin, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, C12-15 Alkyl Benzoate, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Alcohol Denat, Phenoxyethanol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.