RefectoCil Booster - sérum na řasy a obočí (2v1)

Značka: GWCosmetics
ZDARMAZDARMA
RCil Lash & Brow Booster 72dpi
1 445 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

NOVĚ na řasy i obočí. VĚTŠÍ balení 6 ml.
Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského). 
Řasy delší až o 56%. Hustší a širší obočí bez mezer.

Účinnost přípravku byla potvrzena klinickou studií v certifikovaném německém zkušebním institutu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte pro krásných, dlouhých řasách? Chcete mít husté a výrazné obočí? 

RefectoCil Booster 2v1 zcela přirozeně aktivuje růst řas a obočí.
  

  • Až o 56 % delší řasy
  • Posiluje řasy a zvyšuje jejich objem
  • Vaše řasy budou nejen delší, ale i pružnější a zdravější
  • Účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí 
  • Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského)
  • Klinicky ověřená účinnost a bezpečnost
  • Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy
  • Inovativní aplikátor s úzkou špičkou na řasy a širší částí na obočí


Efekt používání Boosteru je viditelný již po šesti týdnech, po deseti týdnech budou Vaše řasy výrazně delší, hustší a silnější. Účinek Boosteru byl potvrzen klinickou studií německého zkušebního institutu: 90 % zúčastněných mělo řasy delší až o 56 % (4,2 mm) po deseti týdnech.

 

Wimpern-lang


Tajemství spočívá v karibském korálu Plexaura homomalla

Oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou skrývá fascinující a velice složitý podvodní život čítající stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci po celém světě po celá desetiletí zaměřují svoji pozornost na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z jejich objevů již byly úspěšně využity v lékařství a kosmetice. Prostředek Eyelash Growth Booster od BeautyLash je založen na těchto poznatcích. Je klinicky prokázáno, že olej obsažený v korálu Trsovníku lékařském (Plexaura homomalla) přirozeně aktivuje růst očních řas.

Jak Booster funguje?

Oční řasy se neustále obnovují, přičemž prochází třemi růstovými fázemi. V první, anagenní, fázi (fázi růstu) je aktivován kořínek řasy a je zahájen růst nového vlasu (řasy). Produkce vlasových buněk končí v katagenní (přechodné) fázi. V poslední, telogenní, fázi se starý vlas (řasa) uvolňuje a vypadává. Jednotlivé fáze trvají několik týdnů.

Vývojový cyklus může být pozitivně ovlivněna aktivními látkami. A právě v tomto bodě RefectoCil Booster vstupuje do hry se svojí účinnou látkou přirozeně se vyskytující v karibském korálu Plexaura Homomalla (Trsovník lékařský). Olej z tohoto korálu (Black Sea Rod Oil) stimuluje kořínky řas a je vědecky prokázáno, že aktivně podporuje růst řas. Rovněž významně prodlužuje anagenní (růstovou) fázi a snižuje počet řas ve fázi katagenní (fáze zastavení růstu) a telogenní (klidová fáze před vypadnutím řasy).

Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

Během vývoje přípravku byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na růst řas zůstal zachován.

Mezi vybrané přidané látky patří kyselina hyaluronová, biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy v každé fázi růstu.

„Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst vlasu, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje.

D-panthenol je důležitá součást samotného vlasu a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává řasám krásný lesk.

Kyselina hyaluronová se vstřebává pokožkou a intenzivně zvlhčuje tkáň a vlasové kořínky, čímž zabraňuje jejich vysušení.


Aplikace: 

  • Používejte denně před spaním. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou spodní stranou aplikujte Lash & Brow Booster na čisté a suché obočí. Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.
  • Účinnost boosteru je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, účinnost se snižuje. 

Obsah: 6 ml - lahvička obsahuje dostatek boosteru pro každodenní používání po dobu 6 až 7 měsíců.

Ingredients:
Aqua, Phenoxyethanol, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylyl, Glycol, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Biotin, Sodium Hydroxide, Alcohol, Sodium Hyaluronate, Black Sea Rod Oil, Phenethyl Caffeate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans.

 

RefectoCil Booster je vhodný nejen jako účinné sérum na podporu růstu řas, ale také jako růstové sérum na obočí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.