S vášní pro krásu

Celosvětově úspěšná značka BeautyLash představuje ucelený programem domácí péče o řasy a obočí. Výrobky BeautyLash jsou snadno a rychle aplikovatelné a poskytují dlouhodobé zvýraznění řas a obočí, bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu. Šetří tak Váš čas i peníze.

Všechny přípravky jsou dermatologicky a oftalmologicky testované a jejich účinnost byla ověřena klinickými studiemi jednoho z nejuznávanějších evropských akreditačních center - německého Dermatestu.

Kosmetiku BeautyLash vyrábí rakouská společnost GWCosmetics, která má více než osmdesátiletou tradici ve výrobě barev a kosmetiky nejvyšší kvality. Se značkami BeautyLash a RefectoCil je tato rodinná firma světovým lídrem v barvení řas o obočí.

"Passion for beauty"

Lidé v GWCosmetics mají opravdovou vášeň pro krásu a kosmetiku. Jsou přesvědčeni, že kosmetické výrobky mají zvýrazňovat, chránit a udržovat přirozenou krásu každého jednotlivce. Kosmetiku vyvíjí a vyrábí s maximální pečlivostí celým svým srdcem a duší. Tento přístup zosobňuje slogan společnosti "Vášeň pro krásu".

 GW-COSMETIC-LOGO-SLOGAN-300x187

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.